تبلیغات
lifenumberone - استخراج متن از تصویر : معرفی برنامه PHOTO SCAN برای ویندوز ۱۰

استخراج متن از تصویر : معرفی برنامه PHOTO SCAN برای ویندوز ۱۰

یکشنبه 14 آذر 1395 08:49 ب.ظ

 

استخراج متن از تصویر : معرفی برنامه PHOTO SCAN برای ویندوز ۱۰

 • استخراج متن از تصویر : معرفی برنامه PHOTO SCAN برای ویندوز ۱۰
  استخراج متن از تصویر : معرفی برنامه Photo Scan برای ویندوز ۱۰

  تکنولوژی OCR قسمتی از پلت فرم جهانی ویندوز است و محدود به یک برنامه خاص نمی شود . توسعه دهندگان نرم افزارها می توانند از این تکنولوژی برای توسعه برنامه خود استفاده کنند .

  برنامه Photo Scan یک برنامه رایگان است که از پرداخت درون برنامه ای پشتیبانی می کند . این برنامه برای کمک به کاربران ویندوز ۱۰ برای استخراج متن از تصویر و عکس , آن هم به سادگی هر چه تمام تر طراحی شده است . برنامه Photo Scan یک برنامه هوشمند است و تنها کاری که باید انجام دهید این است که تصویر خود را با این برنامه باز نمایید . این برنامه به صورت اتوماتیک متن را از تصویر استخراج کرده و متن های استخراج شده را در پنل سمت راست خود به نمایش می گذارد .

  استخراج متن از تصویر 1

  متن های استخراج شده را می توان در سندهای متنی و اسنادی در فایل هایی با فرمت HTML , CSS و غیره ذخیره کرد . شما همچنین می توانید متن های استخراج شده را در clipboard کپی کرده و به صورت مستقیم و سریع آن ها را در دیگر برنامه ها استفاده نمایید .

  علاوه بر تصاویری که بر روی سیستم شما ذخیره شده است Photo Scan همچنین از web camera پشتیبانی می کند . در نتیجه شما می توانید به صورت خیلی سریع یک عکس از سند خود بگیرید و متن را از آن استخراج نمایید .

  استخراج متن از تصویر 2

  برای استخراج سریع متن از عکسی که بر روی سیستم شما وجود دارد کافیست بر روی آن کلیک راست کرده و از Open with , گزینه Photo Scan را انتخاب نمایید .
  ویژگی speech نیز تمامی متن های استخراج شده را برای شما می خواند .

  استخراج متن از تصویر 3

  در پنل سمت چپ برنامه Photo Scan شما می توانید به صورت دسترسی سریع تمامی تصاویری را که به تازگی از آن ها دیدن کرده اید و همچنین مجموعه عکس های خود را مشاهده نمایید .

  در تنظیمات پیش فرض , برنامه Photo Scan متن های استخراج شده را بدون مجزا کردن خط ها نشان می دهد اما شما به راحتی می توانید در تنظیمات این برنامه آن را تغییر دهید . برای این کار کافیست بر روی آیکون چرخ دنده در پایین برنامه سمت چپ کلیک کرده و دکمه جابجا شونده مربوط به بخش Default Text Option را خاموش نمایید .

  استخراج متن از تصویر 4

  در آخر هم شما با خرید برنامه می توانید از دست تبلیغات آن راحت شوید . متاسفانه این برنامه در حال حاضر از زبان فارسی پشتیبانی نمی کند . با این حال برای استخراج متن های انگلیسی از تصویر بسیار کاربردی است
  تمامی ویژگی های این برنامه به صورت رایگان است و می توان از آن به عنوان یک برنامه بسیار هوشمند در ویندوز ۱۰ استفاده کرد . برای دانلود این برنامه کافیست در ویندوز ۱۰ خود بر روی این لینک  کلیک نمایید و آن را از Store مایکروسافت دریافت نمایید .

  منبع : آسارایانبرچسب ها: استخراج ، متن ، از ، تصویر ، : ، معرفی ، برنامه ،